Leidimas laikinai gyventi Lietuvoje

Jūs pageidaujate gauti Leidimą gyventi Lietuvoje arba pradėti savo verslą? O gal domitės kitais migracijos klausimais, Šengeno viza ar kvietimu atvykti į Lietuvą?

Mūsų paslaugas sudaro trys pagrindiniai etapai:

  1. Įmonės Lietuvoje steigimas (nuo A iki Z). Viską atliekame patys, įskaitant buveinės adresą ir įstatinio kapitalo įnešimą laikotarpiui, reikalingam Jūsų firmai įsteigti ir banko sąskaitai atidaryti. Mes taip pat gauname Jums įmonės antspaudą ir užregistruojame ją visose reikiamose institucijose. Taip pat padedame sutvarkyti buhalterinius dalykus.
  2. Padėsime Jums gauti įmonės registracijos adresą Vilniuje arba kitame Lietuvos mieste. (Deklaruoti gyvenamąją vietą Lietuvoje.)
  3. Sukomplektuojame visus būtinus dokumentus ir užpildome visas būtinas pažymas, ir prašymus. Perduodame visa tai Migracijos tarnybai ir kontroliuojame įvykių eigą, kol gausite Leidimą gyventi Lietuvoje.

Leidimas nuolat gyventi Lietuvoje

Jūs nusprendėte ilgam susieti savo ateitį su Lietuva? Mes padėsime Jums įforminti Leidimą nuolatiniam gyvenimui Lietuvoje. Sutvarkysime visus būtinus šiam reikalui dokumentus. Atstovausime Jūsų interesus Migracijos tarnyboje viso proceso, gaunant Leidimą gyventi Lietuvoje, eigoje.

Kvietimai atvykti į Lietuvą

Mus visada džiugina svečiai, todėl su malonumu padėsime Jums organizuoti kvietimą atvykti į Lietuvą (tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims).

Lietuvos Respublikos pilietybė/pilietybės grąžinimas

Mūsų teisininkai turi patirtį, sprendžiant šiuos klausimus, ir visada pasirengę imtis tokių sudėtingų problemų, kaip Lietuvos Respublikos pilietybės grąžinimas ar gavimas. Jūs galite visiškai jais pasitikėti – jie neapvils.

Buveinės adresas/virtualus biuras

Mes bet kada padėsime Jums ir Jūsų įmonei gauti buveinės adresą Lietuvoje.

O gal Jūs retai būnate Lietuvoje, ir nėra reikalo išlaikyti nuolatinį ofisą? Tuomet virtualaus biuro paslaugos – kaip tik Jums:

  • Buveinės adresas;
  • Pašto dėžutė;
  • Telefono abonentas;
  • faksas;
  • el. pašto adresas;
  • Sekretorius, bendraujantis su Jūsų klientais.