Įdarbiname sezoniniams darbams

Sezoniniai darbai yra tokie, kurie dėl įvairių priežasčių trunka tik metų dalį (ne ilgiau, kaip pusę metų). Pavyzdžiui, miškas kertamas žiemą, o vaisiai renkami vasarą ir rudenį. Dauguma sezoninių darbų vyksta vasarą, tad šiuo metu didžiausias darbuotojų poreikis tokiems darbams.

Pagrindiniai sezoniniai darbai:

  • Žemės ūkyje Galima dirbti ir neturint patirties. Svarbiausias veiksnys, atrenkant darbuotojus,- Jūsų darbštumas ir darbo efektyvumas. Apelsinų, mandarinų ir kitų vaisių bei daržovių , o taip pat gėlių (narcizų, rožių) skynimas, jų fasavimas. Kita sritis – darbas gyvulių fermose ir paukštynuose.
  • Aptarnavimo sferoje Kai padaugėja poilsiautojų Viduržemio jūros pakrantėje, jos kurortuose jaučiamas didelis personalo stygius. Darbinės zonos: paplūdimiai (reikia gelbėtojų, animatorių), viešbučiai (kambarinių, valytojų, administratorių), barai (padavėjų, indų plovėjų) ir kt.
  • Statybose Reikalingi statybos darbų specialistai įvairiose Europos šalyse, Didžiausia paklausa – betonuotojų, dažytojų, mūrininkų ir pagalbinių darbininkų. ES šalyse statybos intensyviausiai vyksta šiltuoju metų laiku, o Pietų Europos valstybėse (Graikija, Kipras), JAE ir kitur, kur leidžia klimatas, statybos nenutrūksta ištisus metus. Statybos bendrovės kreipiasi į mūsų įmonę, prašydamos atrinkti patalpų tvarkytojus, apsaugininkus teritorijai prižiūrėti ir kt. Personalas iš Lietuvos itin vertinamas dėl kokybiško darbo, patyrimo ir įgyto išsilavinimo.
  • Namų ūkyje (slaugės, auklės, tvarkytojos). Jei tėvai ilgam išvyksta į komandiruotę ar dėl kitų priežasčių negali prižiūrėti savo atžalų, prireikia patyrusios ir patikimos auklės, namų šeimininkės rūpintis jais ir namais.
  • Kiti Darbai vairuotojams, patalpų apsaugos darbuotojams ir kt.