Naujausi statistiniai duomenys atskleidė, kad darbuotojai iš Europos Sąjungos (ES) plūste plūsta į Jungtinę Karalystę. Ekspertai teigia, kad taip yra dėl to, kad žmonės veržiasi įsidarbinti prieš šaliai išstojant iš ES.

Didžiausio JK darbo paieškų portalo „CV-Library” duomenimis, paskelbus referendumo datą internetinis puslapis sulaukė rekordinio kiekio užklausimų iš kitų Europos Sąjungos narių. Darbo paieškos iš Lietuvos ir Lenkijos padidėjo 26 proc.
Tu tarpu naujienų portalas express.co.uk taip pat teigė, kad tūkstančiai asmenų iš kitų ES šalių pradėjo žvalgytis darbo JK. Kaip teigė patys darbdaviai, darbo paraiškų iš užsieniečių gaunama 164 proc. daugiau nei iki šiol.
Ekspertų teigimu, pagrindinis šiam sujudimui darantis įtaką faktorius – birželio 23 d. vyksiantis referendumas dėl tolimesnės JKnarystės ES. Žmonės taip pat skuba įsidarbinti iki tol, kol imigrantams bus sumažintos socialines išmokos.
Straipsnio šaltinis: http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/darbas/darbuotojai-is-es-skuba-isidarbinti-jk-20642?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=2016-03-10&utm_campaign=Lietuviai+skuba+%C4%AFsidarbinti+JK