Apie mus

Mes – įdarbinimo profesionalai. Visuomet patarsime Jums, kur susirasti darbą, atitinkantį Jūsų sugebėjimus, kaip užsitikrinti geresnes darbo galimybes. Mūsų specialistai išvykose į ES ir kitas šalis tiesiogiai bendrauja su darbdaviais, išsiaiškina darbinę situaciją vienoje ar kitoje šalyje, darbo jėgos poreikį pagal profilius, darbo ir gyvenimo sąlygas konkrečioje valstybėje.

Pagrindinė įmonės veiklos sritis – Lietuvos ir užsienio piliečių konsultavimas dėl galimybių įsidarbinti visoje Europos ekonominėje erdvėje – (EEE).

Kitos veiklos sritys – privačių bei verslo kontaktų paieška (EEE), šių kontaktų palaikymas, darbo projektų planavimas ir vykdymas, bendradarbiaujant su Europos šalių įmonėmis, taip pat personalo atranka Lietuvoje ir jo paruošimas darbui (EEE). Pagal klientų pageidavimus atliekame darbo vietų paiešką pagal specialybę arba konkretų pageidavimą.

UAB „Eurodarbai“ biuras Lietuvoje yra pasirengęs tinkamai paruošti savo klientus būsimajam darbui užsienio šalyse. Mūsų pareiga nuo pat pirmosios bendradarbiavimo dienos tampa ne tik reikalingų dokumentų paruošimas bei mūsų klientų tarptautinė registracija, bet ir kalbų mokymas, vertimai, palankiausios kelionės planavimas ir kiti su darbu užsienyje susiję kasdieniai rūpesčiai. Mes rūpinamės savo klientais ne tik Lietuvoje, bet ir jiems išvykus į užsienį, užtikrinant pastovų, abipusį pasitikėjimą bei tolesnių kontaktų tarp įmonės ir klientų palaikymą, UAB „Eurodarbai“ informaciniai centrai Europoje nuolat bendrauja su savo klientais ir visuomet stengiasi jiems padėti įvairiose darbo bei gyvenimo situacijose.